کابین تعمیرگاهی

کابین رنگ تعمیرگاهی از دسته کابینهای فیلتر خشک میباشد ولی بواسطه نیاز رو به رشد و بازار پر رونقی که برای این محصول پیش بینی میشود، بصورت جداگانه معرفی میگردد.
این کابینها عمدتا برای لکه گیری، رنگ آمیزی وپخت رنگ موضعی برای انواع خودروهای سبک و سنگین استفاده میشوند و میبایست دارای مشخصات و جزییاتی باشند که وجود و یا عدم وجود هر یک از جزییات مذکور در کیفیت نهایی تاثیرگذار است. متاسفانه در بازار فروش این کالا مانند بیشتر محصولات صنعتی دیگر، عده ای با هدف سود کلان، ماکتی از آنچه باید ایجاد گردد را به معرض فروش میگذارند. کابینهای رنگ موجود در بازار عمدتا به فنهای اصطلاحا کولری مجهز هستند که این موضوع در طراحی اتاقک رنگ نقص محسوب میشود و متعلقبا از تسمه و پولی برای اتصال موتور به فن استفاده میشود. محفظه های احتراق نیز از اجزا مهم محصوب میشوند، پس در انتخاب کالا دقت بیشتری داشته باشید

 بِستیرکو بدنبال تکنولوژی مطرح و صاحب سبک این محصول تحقیقاتی را آغاز کرد و اکنون با شرکتی همکاری میکند که محصولاتش در کارخانجات صاحب نام دنیا نصب و استفاده میشوند مانند: شرکت رولس رویز در شهر ابراسل پورشه در شهر زایلفلد و فولکس واگن در شهر ولفسبورگ و شهر اِمدن و …. . مفتخریم بهترینها را انتخاب کنیم و این بهترینها میتواند بهترین راه حل و یا بهترین تجهیزات باشد.